Türkçe English Deutsch

Hakkımızda

Ataca Tekstil firması 2014 yılında Denizli’de tekstil üretimi yapmak üzere kurulmuştur. Kendi bünyesinde bulunan Örme makinaları sayesinde hızlı ve rekebetçi üretim gücüyle tekstil sektöründe uygulamış olduğu üretim politikası ve müşteri memnuniyeti sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Kumaş ve konfeksiyon konusunda bilgisini ve tecrübesini ticarete dönüştürerek dünya çapında üretim yapar hale gelmiştir. 

Ataca Tekstil tüm üretim birimlerinde farklı talepleri karşılayabilmek, dünya standartlarında üretim yapabilmek amacıyla en ileri teknoloji makineleri kullanarak üretim yapmaktadır. Sosyal sorumluluklarının bilincinde olan firmamız, çevreye ve insana duyarlı olarak üretim yapmakta, personelinin sağlık ve iş güvenliği konularında uluslarası kriterleri takip ederek uygulamaktadır. Tüm üretim OEKO-TEX 100 ve TSE Türk Standartlarına uygun olarak yapılmaktadır.

Ataca Tekstil ‘in üretim grupları ; Kendi Örme makinalarımız ile ürettiğimiz bu kumaşlardan Konfeksiyona hazır Mamül Boyalı kumaş satışı yapmaktayız. Yine kendi ürettiğimiz kumaşlarımızdan Fitted - Lastikli Çarşaf üretmekteyiz.