Ataca Tekstil, Tekstil, Ev tekstili, Alez, Yatak odası, Battaniye, Banyo, Mutfak, Terlik, Microfiber temizlik bezi, Kumaş, Bebek, Çocuk, Promosyon, Kalite, Estetik, Konfor,

Dayanıklılık, Battaniye, Battaniye / Yatak örtüsü, Kanepe / Koltuk battaniyesi, Battaniye, Polar battaniye, Müslin battaniye, Wellsoft Battaniye,Extra soft battaniye,

Bebek battaniyesi,Baskılı muslin battaniye, Baskili muslin örtü, Ranforce kumaş, bebek pike battaniye, Oyun minderi, Oyun örtüsü, Bebek örtüsü,Çocuk örtüsü, Masa örtüsü, Piknik örtüsü,

Türkçe English Deutsch

Hakkımızda

Ataca Tekstil 2014 yılında Denizli/Türkiye'de kurulmuştur. Küresel bir tedarikçi olarak Ataca, müşterilerinin ihtiyaçlarını rekabetçi fiyatlar, yüksek kalite ve zamanında teslimat yoluyla karşılamak için en yüksek hizmet standardına ulaşmaya kararlıdır. Üretimlerimiz her türlü organik bebek/çocuk ürünleri ile ev, otel ve promosyon tekstilleridir.

Ağırlıklı olarak bebek tekstili body, tulum, pijama, uyku tulumu, tişört, kundak, bandana, pantolon, tayt, body, battaniye, beşik lastikli çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, havlu, panço ,oyun çadırı, müslin oyuncak alt değiştirme minderi ayrıca yatak koruyucu üretimine odaklanıyoruz.
Örme giyim ve ev tekstili ürünleri konusunda kendi tesisimiz bulunmaktadır.

Aylık kapasitemiz ; 150.000 adet havlu, 20.000 adet yetişkin bornozu, bebek uyku tulumu-30.000 adet, bebek body ve t-shirt-50.000 adet, bebek/çocuk bornoz veya panço-30.000 adet, örme kumaş üretimi 50 tondur.
Şirketimizin ihracat pazarları arasında Almanya, Fransa, İtalya, Avusturya, İngiltere, İspanya, Slovakya, Slovenya, İsviçre, İsveç, Belçika, Hollanda, Danimarka, Norveç, Finlandiya, Polonya, Amerika, Ukrayna, Rusya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, Yunanistan yer almaktadır .
 
Tüm üretim OEKO-TEX STANDART 100, GLOBAL ORGANİK TEKSTİL STANDARDI  (GOTS) ‘a  uygun olarak çevre dostu olarak gerçekleştirilmektedir.